yellow_mamba. Her name is Alice (yellow_mamba) wrote in lviv_format,
yellow_mamba. Her name is Alice
yellow_mamba
lviv_format

Розповідь про те, як львівські блогери готували хінкалі

Я постійно проявляю різноманітну активність: займаюсь веденням блогу, розповсюджую інформацію про всілякі українські цікавини, їжджу містами України. Я люблю відвідувати різні цікаві заходи. А що робити, коли вони не проводяться? Вірно, створити їх самостійно!

З недавніх пір мене дуже цікавить гастрономічна тема: кулінарія, страви різних народів світу, божественні аромати та інші приємні атрибути приготування смаколиків. Моя подруга Оксана давно організовує кулінарні майстер-класи у своєму місті. Тому я надихнулася її прикладом і почала цікавитися у різних ресторанах Львова, чи не проводять вони майстер-класи.


фото: relver

Звичайно, у місті Лева подібний спосіб знайомства зі смачними стравами поки не дуже поширений, але хто не ризикує, той... не ліпить хінкалі. На Туристичному «хакатоні» одна з команд отримала шикарний приз глядацьких симпатій – 100 хінкалі в грузинському ресторані. Поки переможці насолоджувалась смачною стравою, я звернулася до директора з розвитку ресторану з пропозицією зібрати народ саме тут і приготувати щось смачненьке.


на фото: donna_stella

Так ми, львівські блогери, опинилися у Хінкальня на Кривій Липі і взяли участь у майстер-класі з приготування грузинських смаколиків. Навчання проводила професійна команда закладу: кухар В'ячеслав і шеф-кухар Ліван Мепарішвілі. В'ячеслав – справжній майстер своєї справи. Він легко робить 300 хінкалі за годину. Ліван, в свою чергу, вправно готує будь-які смачні грузинські страви. Від нього ми отримали демонстрацію приготування смачних хачапурі з сиром.

Мені сподобалися не тільки страви (так, наші хінкалі були смачними), але й стильний дизайн закладу. Навіть таблички «Резерв» мають незвичний вигляд, виготовлені з гіпсу чи глини та нагадують справжні хінкалі. Дуже оригінально! Атмосфера сприяє гарному настрою і чудовому апетиту.


фото: yellow_mamba

Приємно, що на цій зустрічі були гості, які не тільки ведуть блоги у LiveJournal (donna_stella, relver), а ще й маюсь свої властні блоги (стенделони) та справжні кулінарні сайти. Протягом смачної зустрічі було зроблено багато кадрів, які вже акомпанують враженням блогерів на сторінках їх видань. Ось деякі теги з тих, що ми використовували на майстер-класі: ‪#‎хiнкальняльвiв‬ ‪#‎хiнкальня‬ ‪#‎masterclasslviv‬ ‪#‎tastylvivblog‬. Вони супроводжують фото на ФБ та в Інстаграм.Тепер ми плануємо відвідати багато майстер-класів та приготувати безліч смачних страв.
Далі буде. :)
Tags: Львів, сучасне, фото
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments