alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote in lviv_format,
alex_shutyuk
alex_shutyuk
lviv_format

Category:

Загублений лист шукає адресата

Originally posted by alex_shutyuk at Загублений лист шукає адресата

Друзі, мені потрібна ваша допомога. Точніше навіть не мені, а тим людям, чий лист через примху долі загубився, не знайшовши адресата. Розказую, в чому суть.
Вчора, прогулюючись містом, випадково звернув увагу на конверт, який просто стояв зверху на поштових скриньках у одній з брам. Нюанс був у тому, що адреса будинку, де я побачив цей лист (вул. Замарстинівська), була зовсім не та, що зазначено на конверті (вул. Комарова). Спочатку подумав, що відправник помилково написав якусь старорежимну назву вулиці, якої вже не існує. Звісно, я не став рухати чужий лист руками, але про всяк випадок його сфотографував.
Коли повернувся додому, вирішив перевірити адресу і побачив, що вул. Комарова таки є у Львові і знаходиться вона у зовсім іншому місці. Також спробував пошукати по соцмережах людей з таким іменем та адресою - безрезультатно.
Тому сьогодні вирішив сумістити приємне з корисним і заразом зайти за листом та занести його на правильну адресу. Конверт ще був там, однак лежав вже по-іншому і був відчиненим, щоправда якісь папери всередині були, діставати їх я не став. Пішов шукати адресу. Однак не так сталося, як гадалося.

Прийшовши за вказаною адресою, я постукав у двері на останньому поверсі обдертої хрущовки.
- Що тобі треба!? - спитав крізь зачинені двері жіночий голос.
- Скажіть будь-ласка, Грек Юлія Миколаївна тут проживає?
- Немає тут таких! - роздратовано відповів голос. - Там в тебе за спиною лист! Вони неправильно адресу написали, мало бути "22А", це будинок навпроти нашого, така сама квартира! А вони написали "22" і він до нас прийшов.
Я озирнувся - до решітки перил сходової і справді був запханий такий самий конверт, як приніс я.
- Так а чому ви його до них не віднесли!? - спитав я, але зачинені двері на цей раз сором'язливо змовчали.
Я голосно виматерився, так щоб почули за дверима, прихопив другий конверт та пішов до сусіднього будинку, який стояв буквально у 30 метрах, під'їзд навпроти під'їзду. Але і там на мене чекав облом. Двері відчинив чоловік, який сказав, що в них такі теж не проживають, що самі вони живуть там вже сім років і де тепер шукати колишніх власників квартири не знають. І на цьому наразі все.

Тому в мене до вас прохання максимально поширити цей пост. Можливо хтось знайомий з Грек Юлією Миколаївною, яка раніше проживала у Львові на вул. Комарова - дайте їй знати, що на неї чекають листи. Зараз вони в мене.Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment